seo hizmeti

Arama Motoru Optimizasyonu

Ürün veya hizmetlerinize ait web sitenizin, ilgili kelimeler ile arama motorlarında yapılan sorgularda ilk sayfalarda ve üst sıralarda görüntülenmesi için yapılan çalışmalar bütünü Arama Motoru Optimizasyonu yada kısaca SEO (Search Engine Optimization) olarak adlandırılmaktadır. Dijital pazarlamanın en önemli ayaklarından biri olan SEO hizmetinin amacı arama motorlarında doğru kelimelerde en iyi pozisyonu alarak müşterilerin size ulaşabilmesini sağlamaktır.

Niçin SEO Hizmeti Almalısınız?


Gelişen teknoloji web sitelerinin, kullanıcı ihtiyaçlarını ve beklentilerini karşılayacak şekilde düzenlemesi ihtiyacını doğurmaktadır. Özellkle mobil cihazların günlük yaşamda kullanım artışı, büyüyen ekranlar, asistan uygulamaları, sesli aramalar vb. teknolojiler ile arama motorları, kullanıcılara en doğru sonuçları gösterebilmek adına algoritmalarda sürekli geliştirme ve güncelleme yapmaktadır. Bu hızlı değişime ayak uydurmak üzere SEO teknikleri de hızla güncellenmekte, kullanıcı deneyimine katkı sağlayacak yeni yöntemler geliştirilmektedir. Bu sebeple web sitenizin arama motorlarında üst sıralarda listelenmesi için yapılan altyapı ve SEO çalışmaları profesyonel bir anlayışla yönetilmeli, güncel tekniklerle sürekliliği sağlanmalıdır.

SEO Hizmet Detayları


Sektörün tanımlanması ve genel dinamiklerin anlaşılmasıyla başlayan seo çalışma süreci rakip analizleri, anahtar kelime tespitleri, hedeflenecek kelimelerle ilgili bilgi ve istatistiksel veriler ile biçimlendirilmekte ve çalışmanın bütünü için yol haritası çizilmektedir.

Sunucu tabanlı düzenlemeler, kullanıcı ön yüzü ve arka planda çalışan kodlarda yapılacak güncellemeler, mobil uyumluluk analizleri ve kod düzenlemeleri, hız testler sonucu görülen aksaklıkların ortadan kaldırılması, tüm platformlarda site hızının arttırılması, fayda eksenli zengin içerik geliştirilmesi, organik bağ inşaası gibi arama motroları ile güncellenen 200'ün üzerinde farklı yöntem SEO çalışmasına dahil edilmektedir.

Kulaktan dolma yöntemlerle ezbere dayalı SEO çalışmaları, SERP sonuçlarında sitenizin yükseltmek yerine ciddi sıralama kayıplarına sebep olabilmektedir. Geri dönüşü mümkün olamayacak sonuçlara sebep olabilen ceza ve/veya filtrelere takılmamak için alınan SEO hizmetinin sektörel dinamiklere uygun, günlük sonuçlar yerine zamana yayılarak etkili bir biçimde uygulanması, hedeflere sağlam adımlarla ulaşılmasını sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki SEO için yapılan tüm çalışmalar titizlik ve süreklilik gerektirir.

SEO Hizmeti Fiyatları


Seo çalışmaları tek seferlik seo analizi çalışması olabileceği gibi stratejik seo desteği, 6 aylık ve yıllık seo proje desteği gibi alternetif hizmetleri de içerebilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun olan hizmetlere göre öncelikle analizler yapılmakta ve alternatif ödeme yöntemleri ile fiyatlar sunulmaktadır.

SEO hizmet fiyatlarımız ile ilgli daha detaylı fiyatlar, bilgilendirme ve fiyat teklifi için buradan devam edebilirsiniz.

Kurumsal SEO Danışmanlığı


Birçok sektörde pazar payının hızla internet mecrasına kayması sebebiyle arama motorlarında üst sıralarda yer almak için yüksek bir rekabet yaşanmaktadır. Hizmet yada ürün satan firmaların ilgili anahtar kelimelerinde arama sonuçlarındaki sıralama ile dönüşümünün doğru orantılı olması, özellikle arama hacmi yüksek olan kelimelerde alınacak seo hizmeti ve kurumsal seo danışmanlığının önemini daha da ortaya çıkarmaktadır.

Google ve diğer arama motorlarında ilk sayfada yer almak, tüm firmaların ortak isteğidir. Seo konusunda alınacak kurumsal danışmanlığın ve seo hizmetlerinin doğru planlanması sonucu direkt etkilemektedir. Argetel Yazılım olarak sadece firma ve kurumlara seo danışmanlığı hizmeti vermekte ve dijital pazarlama alanında çözümler sunmaktayız.

SEO Hizmetinde Neden Argetel?


Detaylı analizler, doğru anahtar kelime tespitleri, yeni nesil uzun kuyruk kelimeler ve kullanıcıya fayda odaklı içerik ekseninde kurumlara özel SEO stratejileri geliştiriyoruz. En sağlıklı sonuçları alabilmek adına aynı anda az sayıda müşteriye butik hizmet veriyoruz.

Kurumsal danışmanlık ve seo hizmetleri kapsamındaki tüm işlerimizi ölçümlüyor, sonuçlarını eş zamanlı sizinle paylaşıyoruz.

Hazırsanız Hemen Başlayalım.

Büyük Ölçekli İşletmelerden En Heyecanlı StartUp'lara Kadar Digital Mecrada Tüm İhtiyaçlarınızı Tartışmak İçin Sabırsızlanıyoruz!