google reklamları

Potansiyel müşterilere ulaşarak,
işletmenizi hızla büyütün.

İncele

sosyal medya reklamları

Hedef kitlenize markanızı tanıtarak,
müşteri ilişkilerinizi güçlendirin.

İncele

arama motoru optimizasyonu

İlgli aramalarda konumuzu geliştirin,
daha fazla görünür olun.

İncele

web site geliştirme

Kurumsal kimliğinize uygun B2B / B2C,
Web Site ve Mobil Uygulamalar.

İncele

argetel - sertifikalı google iş ortağı

Argetel'in Google Sertifikalı Adwords Hesap Uzmanları, sizin adınıza, sizin gibi düşünerek Google Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş, Mobil ve Youtube reklam kampanyalarını oluşturur, yönetir ve raporlar.

neden argetel?
  • Reklamlarınızın doğru yerde, doğru zamanda ve doğru bütçeyle hedeflenen müşterilerinize ulaşmasını sağlamanıza yardımcı olan bir Google sertifikalı ekibimiz var.
  • Google Sertifikalı Uzmanlarımız web siteniz için mükemmel reklamlar üretir ve böylece Google reklamlarınız arama motoru sonuç sayfalarının (SERP) üst kısmında yer alır.
  • Google Adwords TBM reklamları ile web siteniz ziyaret edildiğinde veya reklamlar üzerinden telefonla arandığınızda ödeme yapmanızı sağlayan TBM tekliflerini sürekli ve en iyi biçimde optimize ederek bütçenizi sizin için korur, sonuç odaklı çalışırız.
  • Sertifikalı Google Analytics Uzmanlarımız tarafından tüm reklam verileriniz ölçüp biçilir, ürün ve hizmetlerinizin satışını arttırmak üzere reklamlarınızın daha iyi dönüşüm performansı göstermesi için özel stratejiler geliştiririz.
Google Adwords
google adwords reklamları

Google Reklamları ile Arama Ağı, Görüntülü Reklam Ağı, Alışveriş, Mobil ve Youtube reklam kampanyalarını oluşturur, yönetir ve raporlarız.

minimum bütçeler

Reklam kampanyalarını, Google Reklamlarına ait tüm reklam modellerinde küçük bütçelerin büyük dönüşümlere olanak sağlayacağını bilerek kurgularız.

maksimum performans

Google Reklamarınızın en iyi dönüşüm performansını göstermesi için özel stratejiler geliştirir, sonuçlarını sürekli takip ederek en iyi hedefe ulaşırız.

google adwords yönetim paneli

Google sunucularına doğrudan erişimli panelimiz veya Adwords hesabınızdan tüm istatistikleri eş zamanlı olarak takip edebilir, tüm harcamaları en şeffaf biçimde takip edebilirsiniz.

sertifikalı uzman kadro

Google Reklamlarınız, Google Sertifikalı uzmanlarımız tarafından hazırlanır, optimize edilir ve raporlanır. Dönüşüm hedefleri doğrultusunda yeni reklam stratejileri oluşturulur, sonuçları analiz edilir.

müşteri destek

Reklamlarınız ile ilgili aklınıza takılan tüm konular hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerde bulunmak için bize telefon veya 7/24 e-posta ile ulaşabilirsiniz.

google adwords ile 1. sırada yer almaya hazırmısınız ?

Arama Motorları Pazarlama (SEM) hizmetlerimize gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz! Firmanızın digital mecrada ihtiyaçlarını tartışmak için sabırsızlanıyoruz!

Referanslarımızdan
Müşterilerimizden